יוקיוב למורים דוברי ערבית

שלום חברים, ברשותכם, אני מבקש לעדכן אתכם בנעשה ביוקיוב ובשדרוגים החדשים.


מערכת היוקיוב נוסדה בשנת 2011 בעברית, החל משנת 2020 התחלנו לתרגם את האתר לערבית, (יש ספרים טובים בערבית אבל אין מספיק תכנים דיגיטליים, יש צורך לאומי לא רק בתקופת הקורונה) . ב"ה כשיצאנו לדרך, הייתה הענות מצד המורים להירתם לתרגום, בהובלת ד"ר פאדי. תרגמנו את כל יחידות הלימוד, מעבדות והערכה חלופית.

בחופשת הקיץ האחרונה בקשתי ממנהל האתר בערבית אדון אחמד סלימאן לקיים תגבורים לתלמידים מתקשים העולים לכיתה י"א . וקבלנו אישור לקיים קורס קיץ לשיפור מגן . אחמד נרתם גם למשימה הזאת.  התקימו שני קורסי קיץ במקביל (ללא תשלום נוסף מבית הספר או מהתלמידים) .


אחד הכלים החשובים לתלמיד במערכת היוקיוב , נקרא אלבום הפתרונות:  האלבום מציג את שאלות הבגרות עם אוגדן פתרונות לכל סעיף, הוא מכיל : "תשובה סופית", "פתרון מלא", "אסטרטגיה" ו"שימו לב". את אלבום הפתרונות כתבתי במשך שמונה שנים, רציתי שיהיה אלבום גם בערבית. וב"ה  אני שמח לעדכן יש אלבום פתרונות במכניקה בערבית, האלבום זמין לתלמידים באתר. 


חברים, כל הפעולות שלנו ממונות במימון  פרטי, ללא תמיכה של המשרד או כל מוסד אחר. התחזוקה השוטפת ממומנת ממימון בתי הספר, אנחנו גובים סה"כ 100 שקלים לתלמיד לשנה, המחיר הוא עבור : קורסי קיץ, מרתון הכנה לבגרות, וכל התכנים במערכת היוקיוב. כולל אלבומי הפתרונות.


תלמיד שמקבל כלים טובים , משקיע יותר בבית. יותר קל לתלמיד להצליח ללמוד, ולמורה להצליח ללמד. 


לקבלת הצעת מחיר ניתן למלא פרטים כאן, אנחנו מפיקים למורים חשבון להכרת המערכת ללא עלות.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9ih19UuDdAQuY4uycBsxpeQDe7QPYJbvYHZHPlTu3nyMgbg/viewform


מתקיימים מפגשים אישיים עם המורה אחמד סלימאן טלפון של אחמד 0527905726. אני זמין בטלפון: 052-3324984.


שימו לב: בתי ספר יכולים לרכוש את יוקיוב דרך מערכת הגפן!! ההזמנות פתוחות עד ליום שלישי הבא(1.11.22)


וידאו קצר המסביר אודות מערכת היוקיוב:


שינוי אחרון: 28/10/2022, 11:06